Kurs dowódców OSP PDF Drukuj
sobota, 03 listopada 2012 16:05


W dniu 30 października 2012 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku odbył się egzamin kończący "Szkolenie Dowódców OSP", realizowane według programu nauczania "System szkolenia członków Ochotniczych Straży Pożarnych biorących bezpośredni udział w działaniach ratowniczych".

Dzięki pozytywnie zaliczonym egzaminom, kwalifikacje do kierowania działaniami ratowniczymi jednostek OSP uzyskało 23 druhów w tym 6 druhów z naszej jednostki tj. Piotr Czernecki, Dawid Martyna, Waldemar Piekarz, Janusz Przeklasa, Mariusz Świerad i Artur Świerad. Średnia ocen z egzaminów (teoretyczny i praktyczny) wyniosła 4,3 przy skali ocen 2 do 6, co świadczy o bardzo dobrym przygotowaniu wszystkich biorących udział w tym szkoleniu.

Gratulujemy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2011 - 2015 ospjadowniki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.