Archiwum 2016
Życzenia Świąteczne PDF Drukuj
piątek, 23 grudnia 2016 22:20

 
Okocim ul. Stroma - tragiczny pożar PDF Drukuj
niedziela, 11 grudnia 2016 22:22


11.12.2016r, godz.00:19 - Okocim ul. Stroma - Pożar budynku mieszkalnego.
Kilka minut po północy dźwięk syreny postawił nas na nogi i otrzymaliśmy dyspozycje do wyjazdu samochodem GCBA Jelcz do miejscowości Okocim.

Więcej…
 
Spotkanie mikołajkowe w Remizie OSP PDF Drukuj
niedziela, 11 grudnia 2016 22:14

W sobotnie popołudnie do remizy zawitali najmłodsi strażacy z Dziecięcej Drużyny Pożarniczej działającej przy naszej OSP.


Na maluchów czekała moc niespodzianek przygotowanych przez starszych druhów i samego Mikołaja rzecz jasna. Dzieciaki otrzymały swoje pierwsze mundurki wraz hełmami zakupione przez Burmistrza Brzeska a także koszulki i proporczyki ufundowane przez firmę budowlaną państwa Mularzów z Jadownik. Cieszy nas fakt przychylności władz oraz miejscowych przedsiębiorców do inicjatywy jaką zapoczątkowaliśmy kilka miesięcy temu.

Kolejnym punktem programu była wizyta Świętego Mikołaja. Pan z długą brodą bardzo sprawnie obdarował grzecznych strażaków najmłodszego pokolenia podarunkami. Całość zakończyła zabawa taneczna i spotkanie dorosłych przy kawie i ciastku. Warto dodać iż pyszności na stolach to zasługa rodziców naszych maluchów Zapraszamy do oglądnięcia obszernej galerii zdjęć wykonanej przez pana Krzysztof Wysyłek " FLESZ".

Z tego miejsca serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom którzy przyczynili się do zorganizowania tak pięknego spotkania dla naszych maluchów: Burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka Zakład Posadzkarsko Murarski Janusz Mularz Market Budowlany Śnieżka Brzesko PBHT Edmund Leś Delikatesy SPAR w Jadownikach Grupa Grodny AD Serwis.

 
Spotkanie mikołajkowe w remizie OSP PDF Drukuj
sobota, 10 grudnia 2016 21:10


W sobotnie popołudnie do remizy zawitali najmłodsi strażacy z Dziecięcej Drużyny Pożarniczej działającej przy naszej OSP. Na maluchów czekała moc niespodzianek przygotowanych przez starszych druhów i samego Mikołaja rzecz jasna.

Więcej…
 
Obchody Święta Niepodległości PDF Drukuj
niedziela, 13 listopada 2016 16:09


Uroczysta, koncelebrowana Msza Święta w intencji Ojczyzny oraz Apel Pamięci pod Pomnikiem Poległych za Ojczyznę to główne uroczystości upamiętniające Święto Niepodległości w Jadownikach.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345następnaostatnia »

Strona 1 z 5


Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2011 - 2015 ospjadowniki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.