Zaproszenie na akcję krwiodawstwa PDF Drukuj
piątek, 16 listopada 2012 14:50


Klub Honorowych Dawców Krwi przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku, serdecznie zaprasza na kolejną akcję krwiodawstwa organizowaną  w ramach programu „Ognisty ratownik gorąca krew”.

 

W listopadzie zaplanowano akcję krwiodawstwa w ramach obchodów święta narodowego „Dnia Niepodległości”. Zapraszamy nie tylko strażaków OSP, sympatyków straży pożarnej, lecz wszystkich ludzi dobrej woli do udziału w naszej akcji  krwiodawstwa w dniu 18 listopada 2012 r. w godzinach od 10:00 – 15:00 w budynku Komendy Powiatowej PSP w Brzesku przy ul. Solskiego 16.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2011 - 2015 ospjadowniki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.