Pożar stodoły przy ulicy Środkowej PDF Drukuj
poniedziałek, 15 lipca 2013 08:50


W niedzielny wieczór około godziny 22:30 straż pożarna została zaalarmowana informacją o pożarze stodoły w Jadownikach przy ul. Środkowej. Na miejsce pożaru zadysponowano 2 zastępy z JRG Brzesko, 2 zastępy z OSP Jadowniki oraz jeden z OSP Szczepanów. Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że pali się wewnątrz murowanej stodoły.
Pożar na szczęście udało się szybko przytłumić a znajdującą się w środku słomę wydobyto na zewnątrz celem dogaszenia. Policja prowadzi czynności dochodzeniowe celem ustalenia przyczyn pożaru. Przypuszczalną i nie wykluczoną przyczyną mogło być podpalenie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2011 - 2015 ospjadowniki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.