Złamane konary w pobliżu szkoły PDF Drukuj
środa, 14 października 2015 00:00


13 października o godzinie 08.38 dyżurny SKKP PSP w Brzesku zadysponował zastęp GBARt z naszej OSP na teren Szkoły Podstawowej numer 1 w Jadownikach. Po przybyciu na miejsce strażaków z OSP okazało się, że złamany dużych rozmiarów konar częściowo opierając się o pobliską linię telefoniczną zwisał nad placem zabaw dla dzieci,

stwarzając bezpośrednie zagrożenie. Natomiast obok leżało kolejne powalone drzewo, które uszkodziło ogrodzenie.
Nieodzowna okazała się pomoc zawodowych kolegów z JRG Brzesko. Wspólnymi siłami, prowadząc działania z podnośnika oraz na ziemi sprawnie usunięto zagrożenia. W akcji udział wzięły 3 zastępy oraz dziesięciu strażaków.

 

 

 

 

 

 

 

 


 


Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2011 - 2015 ospjadowniki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.