Wypadek drogowy w Okocimiu PDF Drukuj
poniedziałek, 16 listopada 2015 00:00

15 listopada w godzinach wieczornych SKKP PSP w Brzesku zadysponowało zastęp GBARt Mercedes z naszej OSP do wypadku drogowego na DK 75 w miejscowości Okocim. W zdarzeniu brały udział trzy samochody osobowe a poszkodowanych zostało łącznie 8 osób.

Droga całkowicie zablokowana w obu kierunkach. Działania straży polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu przy użyciu narzędzi hydraulicznych do uwięzionych osób a następnie ich ewakuacji z uszkodzonego pojazdu, odłączeniu akumulatorów, sorpcji rozlanych płynów oraz uprzątnięciu drogi z pozostałości powypadkowych. W działaniach uczestniczyły 4 zastępy JRG PSP w Brzesku, zastęp OSP KSRG Jadowniki, 5 ZRM oraz 3 patrole Policji.


[ALARM OSP]
13.11.2015r, godz 17:35 remiza OSP - zabezpieczenie rejonu operacyjnego miasta i gminy BRZESKO
- GBARt 2.5/16 - osób 9.

Zastępy JRG PSP Brzesko interweniowały w tym czasie na przy wypadku drogowym w Jadownikach na DK 94.

 

 

 

 


 


Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2011 - 2015 ospjadowniki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.