Pożar stodoły w Mokrzyskach PDF Drukuj
piątek, 04 grudnia 2015 00:00


3 grudnia w godzinach wieczornych otrzymaliśmy nakaz wyjazdu samochodem GCBA Jelcz do pożaru stodoły przy ul. Siostry Faustyny w Mokrzyskach. Płomienie w momencie przybycia pierwszej jednostki na miejsce obejmowały cały drewniany budynek. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca, podaniu dwóch prądów w natarciu oraz jednego w obronie sąsiadującego obiektu. Ratownicy pracowali w sprzęcie ochrony dróg oddechowych. Po zlokalizowaniu pożaru przystąpiono do rozbiórki konstrukcji, przewalenia oraz przelania znajdującego się wewnątrz siana. Akcje zakończono o godzinie 22:30 a brały w niej udział dwa zastępy z JRG PSP Brzesko (GBARt, GCBARt), zastęp OSP KSRG Jadowniki(GCBA), dwa OSP KSRG Szczepanów(GBARt, GLBA), Policja oraz ZRM.


 


Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2011 - 2015 ospjadowniki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.