Spotkanie mikołajkowe w remizie OSP PDF Drukuj
sobota, 10 grudnia 2016 21:10


W sobotnie popołudnie do remizy zawitali najmłodsi strażacy z Dziecięcej Drużyny Pożarniczej działającej przy naszej OSP. Na maluchów czekała moc niespodzianek przygotowanych przez starszych druhów i samego Mikołaja rzecz jasna.

 

Dzieciaki otrzymały swoje pierwsze mundurki wraz hełmami zakupione przez Burmistrza Brzeska a także koszulki i proporczyki ufundowane przez firmę budowlaną państwa Mularzów z Jadownik. Cieszy nas fakt przychylności władz oraz miejscowych przedsiębiorców do inicjatywy jaką zapoczątkowaliśmy kilka miesięcy temu. Kolejnym punktem programu była wizyta Świętego Mikołaja.


Pan z długą brodą bardzo sprawnie obdarował grzecznych strażaków najmłodszego pokolenia podarunkami. Całość zakończyła zabawa taneczna i spotkanie dorosłych przy kawie i ciastku. Warto dodać iż pyszności na stolach to zasługa rodziców naszych maluchów Zapraszamy do oglądnięcia obszernej galerii zdjęć wykonanej przez pana Krzysztof Wysyłek " FLESZ".


Z tego miejsca serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom którzy przyczynili się do zorganizowania tak pięknego spotkania dla naszych maluchów:
Burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka
Zakład Posadzkarsko Murarski Janusz Mularz
Market Budowlany Śnieżka Brzesko
PBHT Edmund Leś
Delikatesy SPAR w Jadownikach
Grupa Grodny
AD Serwis

 

 


 


Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2011 - 2015 ospjadowniki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.