Bieg "Wilczym Tropem" PDF Drukuj
poniedziałek, 29 lutego 2016 00:00


W dniu 28 lutego br. kilkunastu druhów naszej OSP uczestniczyło w zabezpieczeniu I Edycji Biegu "Tropem Wilczym” zorganizowanego przez Sołtysa Wsi Jadowniki Jarosława Sorysa wraz z Radą Sołecką oraz Burmistrza Gminy Brzesko Grzegorza Wawrykę.

 

Strażacy z Jadownik od godzin porannych pomagali w przygotowaniu imprezy a następnie czuwali nad bezpieczeństwem uczestników na wyznaczonej trasie biegu. W tym miejscu słowa podziękowania kierujemy pod adresem pana Dariusza Wiśniowskiego za bezinteresowne użyczenie swego quad-a , który znacznie ułatwił nam pracę w trudnym leśnym terenie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2011 - 2015 ospjadowniki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.