Zebranie sprawozdawcze PDF Drukuj
sobota, 27 lutego 2010 01:00

Dnia 27 lutego bieżącego roku odbyło się zebranie sprawozdawcze za rok 2009, na które przybyli między innymi :

z-ca Komendanta Powiatowego PSP w Brzesku Piotr Strojny, Burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka, Sołtys wsi Jadowniki Jerzy Gawiak, Komendant gminny ZOSP w Brzesku Marian Czarnik oraz 45 druhów OSP.

Zebranie prowadził druh Zdzisław Grodny. Wśród najważniejszych wydarzeń minionego roku należy wymienic wywalczenie przez naszą jednostkę pierwszego miejsca na gminnych zawodach pożarniczych, podnoszenie kwalifikacji przez naszych druhów (przeszkolono 8 strażaków) oraz zaangażowanie naszej jednostki przy uroczystościach kościelnych. Tematy jakie poruszono na zebraniu to także: prace rewitalizacyjne przy budynku naszej remizy (naprawa ogrodzenia, malowanie, pozyskanie środków na przebudowę dachu), , staranie się o honorarium dla mechaników OSP , udział w gminnych zawodach pożarniczych oraz kilka innych spraw. Na zakończenie wszyscy zjedli wspólnie gorący posiłek.

 

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2011 - 2015 ospjadowniki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.