Okocim - pożar budynku mieszkalnego PDF Drukuj
poniedziałek, 25 stycznia 2010 09:01

Nocą 24/25 stycznia o godz. 23.10 PSK w Brzesku, powiadomiło nas pożarze drewnianego budynku mieszkalnego w miejscowości Okocim. Do zdarzenia wyjechał GCBA6/32 oraz GBA2.5/16. Pożarem objęty był cały budynek oraz niemożliwy był dojazd do płonącego obiektu.

Po rozwinięciu lini gaśniczych podano 3 prądy wody w natarciu. Po zlokalizowaniu pożaru przystąpiono do sprawdzenia i przeszukania pomieszczeń budynku, nie odnaleziono nikogo, chodz istniało takie podejrzenie. Dużym utrudnieniem był duży mróz (-20 st.), który powodował szybkie zamarzanie wody. W prawie trzy godzinnych działaniach udział Wzięły JRG PSP Brzesko, OSP KSRG Jadowniki, Policja, Pogotowie energetyczne. Do remizy powróciliśmy o godzinie 02.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2011 - 2015 ospjadowniki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.