20.05.2011 - Dzień Strażaka w KP PSP Brzesko PDF Drukuj

20 maja 2011r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku odbyła się uroczysta zbiórka z okazji obchodów Dnia Strażaka. Wręczone zostały wyróżnienia oraz nominacje na wyższe stopnie służbowe.


W uroczystości uczestniczyli Poseł na Sejm Pan Jan Musiał, członek zarządu Województwa Małopolskiego - Pan Stanisław Sorys, Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie st. bryg. Andrzej Mróz, Starosta Powiatu Brzeskiego Pan Andrzej Potępa, Wicestarosta Pan Ryszard Ożóg, dyrektor Biura Oddziału Terenowego ZW OSP RP dh. Kazimierz Sady, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP dh. Marian Zalewski, Komendant Powiatowy Policji insp. Robert Biernat, z-ca Komendanta Powiatowego Policji mł. insp. Roman Gurgul, Wójtowie i Burmistrzowie gmin naszego powiatu oraz kadra kierownicza tut. Komendy.
W trakcie uroczystości zostały rozdane również nagrody dla dzieci - laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2011 - 2015 ospjadowniki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.