Bartna Chata - pokazy strażackie PDF Drukuj

W dniu 29.08.2010r. na Bocheńcu przy "Bartnej Chacie" zorganizowany został piknik, na którym pojawiło się wielu mieszkańców Jadownik i okolic. Na prośbę organizatora imprezy jednostki OSP Jadowniki i OSP Szczepanów  zaprezentowały działania strażackie związane z gaszeniem pożaru samochodu, ewakuacją i udzieleniem pomocy medycznej poszkodowanym, wykorzystaniem sprzętu ratownictwa technicznego w działaniach, gaszeniem pożaru materiałów organicznych a także

pokaz elementów konkurencji bojowej w sporcie pożarniczym. Szczególne podziękowania kierujemy do strażaków OSP Szczepanów, którzy wsparli nas w pokazach nie szczędząc potu.

 

Więcej zdjęć TUTAJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2011 - 2015 ospjadowniki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.