Pożar zabudowań w Porębie Spytkowskiej PDF Drukuj

W sobotni poranek 16 kwietnia 2011 r. około godziny 06:00 zawyła syrena w naszej remizie. Powodem alarmu był pożar pustostanu (niezamieszkałego budynku mieszkalnego) oraz stajni i stodoły w miejscowości Poręba Spytkowska. W wyniku pożaru drewniane budynki uległy spaleniu a dużym utrudnieniem był brak możliwości dojazdu samochodów pożarniczych do zabudowań. W działaniach gaśniczych brał udział średni samochód gaśniczy GBA 2,5/16 z OSP Jadowniki,

2 samochody bojowe z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Brzesku, 2 samochody z OSP Poręba Spytkowska oraz jeden z OSP Jasień. W sumie w działaniach brało udział 32 strażaków PSP i OSP.

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2011 - 2015 ospjadowniki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.