Mikołaj u najmłodszych strażaków PDF Drukuj
niedziela, 10 grudnia 2017 22:33

Święty Mikołaj nie zapomniał o naszych najmłodszych strażakach - zawitał do Dziecięcej Drużyny Pożarniczej OSP Jadowniki.
Długo oczekiwana uroczystość Mikołajkowa przez naszych najmłodszych Druhów odbyła się 9 grudnia 2017r.

Dzieci z radością przywitały Świętego Mikołaja, który wręczył prezenty.
Ale to nie wszystko paczki również wręczyła Pani Alicja Sorys małżonka naszego Sołtysa Jarosława Sorysa.
Spotkanie zakończyło się wspólną zabawą taneczną oraz bardzo smacznymi przekąskami przygotowanymi przez rodziców.

Dużą paczkę z czapkami zimowymi na ręce opiekunów DDP wręczył Pan Krystian Grzyb właściciel firmy Kryst-Bud.
Serdeczne podziękowania kierujemy Panu Burmistrzowi Grzegorzowi Wawryce, że mógł z nami wspólnie świętować tak ważną dla dzieci uroczystość.
Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie i organizację tak wspaniałego przedsięwzięcia a byli nimi:

Burmistrz Miasta Brzeska - Grzegorz Wawryka
Sołtys Jadownik - Jarosław Sorys