Wypadek motocyklisty PDF Drukuj
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 16:40


29.04.2018 r., godz. 17:23 - Jadowniki ul. Grodzka - wypadek drogowy

Dyżurny SKKP PSP w Brzesku zadysponował naszą OSP do zdarzenia drogowego z udziałem motocykla na ulicy Grodzkiej. Poszkodowana została jedna osoba która została zabrana przez ZRM do szpitala. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej, ZRM oraz Policja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.04.2018r, godz. 17:23 - Jadowniki ul. Grodzka - wypadek drogowy

Dyżurny SKKP PSP w Brzesku zadysponował naszą OSP do zdarzenia drogowego z udziałem motocykla na ulicy Grodzkiej. Poszkodowana została jedna osoba która została zabrana przez ZRM do szpitala. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej, ZRM oraz Policja.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2011 - 2015 ospjadowniki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.