Dni otwarte OSP Jadowniki PDF Drukuj
piątek, 01 czerwca 2018 20:21


Miesiąc maj od wielu lat to okres w czasie którego straże pożarne otwierają swoje podwoje dla mieszkańców w ramach tzw. Dni Ochrony Przeciwpożarowej.

31 maja zapisze się w naszej historii jako dzień w którym wspólnymi siłami udało zorganizować się imprezę pod nazwą „Dni Otwarte OSP Jadowniki”. 


Termin tego pikniku zbiegł się z przypadającym 1 czerwca Dniem Dziecka co dodatkowo zmobilizowało nas do zorganizowania naszym najmłodszym strażakom z Dziecięcej Drużyny Pożarniczej pikniku z zabawami, konkursami oraz zwiedzaniem naszej remizy.

 

W organizację spotkania z ogromną ochotą włączyli się rodzice dzieciaków z DDP za co im bardzo serdecznie dziękujemy. Sami upiekli ciasta, zafundowali przekąski i napoje. Bez nich nie udałoby się tak dobrze wszystkiego zorganizować.

 

Cieszymy się iż pomimo upału dopisali mieszkańcy, którzy z zainteresowaniem słuchali i dużą ochotą włączali się w konkursy, pokazy oraz degustację smakołyków.

 

W tym miejscu musimy podziękować jeszcze naszym darczyńcom i sponsorom a byli nimi Urząd Miejski w Brzesku, firma Blachotrapez, firma „Megamot”, Zakład Mięsny „Chabura”, państwo Paweł i Aneta Rożek, państwo Izabela i Andrzej Okas, państwo Agnieszka i Łukasz Wawryka, Cukiernia Raf- Mar p. Małgorzata Zych, p. Kazimierz Kural Restauracja „Galicyjska”, p. Sołtys Jarosław Sorys z Małżonką, państwo Katarzyna i Krystian Grzyb.

 

Za wszystkie ewentualne niedociągnięcia przepraszamy i postaramy się aby w kolejnych latach tego typu impreza na stałe wpisała się w kalendarz obowiązkowych spotkań integracyjnych w naszej lokalnej społeczności.

 

 

 

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2011 - 2015 ospjadowniki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.