Na zawsze pozostanie w naszej pamięci PDF Drukuj
poniedziałek, 05 listopada 2018 20:24


3 listopada 2018 roku na miejsce wiecznego spoczynku został odprowadzony wieloletni członek Ochotniczej Straży Pożarnej w Jadownikach śp. druh Józef Hudy.

W uroczystości pogrzebowej obok strażaków z OSP Jadowniki udział wzięły poczty sztandarowe z jednostek OSP Wokowice, Szczepanów, Jasień, Okocim oraz Brzesko. Msza Święta żałobna została odprawiona w strażackiej asyście honorowej w kościele parafialnym w Jadownikach.

Po Mszy Świętej orszak pogrzebowy przeszedł na cmentarz, gdzie odbyło się ostatnie pożegnanie śp. Józefa. W imieniu wszystkich druhów strażaków z OSP Jadowniki jak i przybyłych jednostek zmarłego pożegnał Prezes OSP Jadowniki dh Józef Mól wygłaszając mowę pożegnalną, w której podziękował za wieloletnią służbę w naszej jednostce.

Swoje przemówienie dh Józef Mól zakończył słowami: „Józefie za chwilę matka ziemia przyjmie twe ciało i oby zawsze lekką Ci była - poczty sztandarowe oddadzą Ci ostatni hołd, a sygnały syren Cię pożegnają-spoczywaj w pokoju".

CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI!

 

 

 


 


Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2011 - 2015 ospjadowniki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.