Ćwiczenia medyczne PDF Drukuj
niedziela, 18 listopada 2018 11:38


W dniu 17 listopada 2018 roku nasi druhowie wzięli udział w ćwiczeniach doskonalących umiejętności podejmowania działań ratowniczych w stosunku do osób w stanie zagrożenia życia i zdrowia jednostek OSP z terenu powiatu brzeskiego.

 

Nagłe zatrzymanie krążenia, hipotermia oraz próba samobójcza to w największym skrócie tematy założeń z którymi zmierzyły się strażackie zastępy. Wszystko odbywało się pod czujnym okiem komisji sędziowskiej z KP PSP w Brzesku.

 

Z pośród 22 jednostek OSP które stanęły do "rywalizacji" uzyskane punkty z poszczególnych założeń pozwoliły sklasyfikować naszą jednostkę na czwartej pozycji. Zastęp OSP KSRG Jadowniki tego roku reprezentowali druhowie Artur Świerad, Karol Cebula, Piotr Czernecki oraz Konrad Krzyształ.

 

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2011 - 2015 ospjadowniki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.