Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej PDF Drukuj
wtorek, 10 marca 2020 09:12


Tegoroczne zmagania młodzieży w najniższym szczeblu Turnieju Wiedzy Pożarniczej przeprowadzone zostały 5 marca w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Mokrzyskach.

Zgłosiło się prawie 70 uczestników ze szkół podstawowych naszej gminy. Pozytywnym zaskoczeniem był fakt iż aby wyłonić najlepsze trójki, które będą reprezentować gminę Brzesko w powiatowej edycji Turnieju, konieczne było przeprowadzenie kilku dogrywek.

Nagrody ufundował Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha. W ramach pokazu sprzętu druhowie OSP KSRG Jadowniki zaprezentowali wyposażenie średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego, który cieszył się dużym zainteresowaniem młodzieży.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2011 - 2015 ospjadowniki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.