Bucze ul. Grądzik – pożar budynku gospodarczego PDF Drukuj
czwartek, 25 lutego 2016 09:34


23.02.2016 r. o
godzinie 21:21 zostaliśmy zadysponowani samochodem GCBA Jelcz do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Bucze. Po przyjeździe na miejsce działania gaśnicze prowadziły dwa zastępy z JRG Brzesko oraz zastęp OSP KSRG Szczepanów. Pożar objął pomieszczenia gospodarcze oraz dach budynku.

 

 

Działania jednostek ochrony p. poż. polegały na podaniu trzech wody w natarciu na źródło ognia. Po ugaszeniu płomieni przelano pogorzelisko oraz dokonano rozbiórki konstrukcji dachowej. W akcji trwającej ponad 2 godziny brało udział łącznie cztery strażackie zastępy oraz patrol Policji.

Dziękujemy Piotrowi z JRG Brzesko za udostępnienie zdjęć.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2011 - 2015 ospjadowniki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.