Wyciek substancji ropopochodnej. PDF Drukuj
środa, 10 lutego 2016 17:10


08.02.2016r - o
godzinie 20:08 zostaliśmy powiadomieni o konieczności wyjazdu Mercedesa GBARt a  po kilku minutach także Jelcza GCBA na ulicę Browarną w Brzesku, gdzie doszło do uszkodzenia zbiornika paliwowego w samochodzie ciężarowym i wycieku kilkuset litrów ON na jezdnię.

 

Na miejscu pracował już pluton strażaków z JRG PSP Brzesko w sile czterech zastępów. Działania jednostek ochrony przeciwpożarowej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zabezpieczeniu studzienek kanalizacyjnych, zabezpieczeniu uszkodzonego zbiornika oraz przepompowaniu oleju napędowego z drugiego ze zbiorników w uszkodzonym pojeździe.
W celu usunięcia zanieczyszczeń plamę substancji usuwano przy użyciu specjalnego sorbentu wiążącego w sobie paliwo. Działania straży pożarnej trwały do godziny 23:40.

 

 


 


 

 


 


Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2011 - 2015 ospjadowniki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.