Pracowity weekend PDF Drukuj
poniedziałek, 30 czerwca 2008 01:00

Pracowity weekendDni 28 i 29 czerwca przejdą do historii jako jedne z najbardziej pracowitych. Wszystko zaczęło się tuż po godzinie 10 kiedy to po raz pierwszy odezwała się syrena alarmowa i zastęp GCBA5/32 udał się na ulice małopolską gdzie pomagał usuwać odpady naturalne z drogi, były one rozsypane na odcinku około 3 km. Działania zakończono tuż po godz. 12. Cisza nie trwała jednak długo, syrena ponownie zawyła kilka minut po 18, tym razem płonął las w miejscowości Jasień. Na miejsce udał się GCBA6/32.

Akcja trwała około godziny. Nawet noc nie okazała się łaskawa... punktualnie o godz 3:00 po raz kolejny udaliśmy się do akcji. Tym razem płonął budynek mieszkalny w Jasieniu. Do akcji wyjechały GCBA 6/32 oraz GCBA 5/32. Spłonęła konstrukcja dachowa. Działania zakończyliśmy pare minut po 5 rano.

 

 

 


 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2011 - 2015 ospjadowniki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.