I miejsce w zawodach PDF Drukuj
niedziela, 22 czerwca 2008 01:00

Zawody OSPW dniu 22 czerwca br. na stadionie sportowym w Wokowicach odbyły się Zawody Sportowo - Pożarnicze jednostek OSP gminy Brzesko. Wzięło w nich udział 7 z 9 OSP działających na naszym terenie. Organizatorami zawodów byli: Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP oraz Urząd Miejski w Brzesku. Nasza jednostka wywalczyła I lokatę w zaciętej rywalizacji o miano najlepszej OSP gminy wyprzedzając OSP Szczepanów i OSP Wokowice.

W nagrodę druhowie otrzymali dyplom, puchar oraz czek w wysokości 1000 zł. Pierwsza trójka uzyskała następujące czasy:
OSP Jadowniki - 103 sekundy
OSP Szczepanów - 112 sekund
OSP Wokowice - 114 sekund
Naszą drużynę reprezentowali: Przeklasa Janusz, Duda Przemysław, Martyna Dawid, Krzyształ Konrad, Świerad Mariusz, Hasiak Piotr, Kurek Bartłomiej, Świerad Łukasz oraz Piotr Czernecki.

Przyćmienie

 

 


 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2011 - 2015 ospjadowniki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.