Mikołajkowa Akcja HDK PDF Drukuj
niedziela, 06 grudnia 2020 19:13


Klub HDK Motojadowniki przy wsparciu OSP Jadowniki oraz Urzędu Miejskiego w Brzesku byli organizatorami dzisiejszej akcji poboru krwi.

Mikołajkowa akcja honorowego krwiodawstwa ściągnęła do Jadownik ponad 70 osób chętnych podzielić się tym najcenniejszym darem.  Niestety tak duża ilość chętnych przekroczyła możliwości logistyczne pań z RCKiK w Krakowie. Finalnie oddało ją 45 osób co pozwoliło zebrać ponad 20 litrów krwi a wszystko w ramach Akcji #krewdlatomka.

 

Dzięki niezawodnym sponsorom budżet Mikołaja pozwolił na przygotowanie drobnych prezentów dla wszystkich, którym udało się oddać krew.

Dziękując wszystkim, którzy włączyli się w to dzieło pomocy choremu Tomkowi szczególne słowa podziękowania kierujemy do strażaków ochotników m. in. z OSP Biesiadki, Borzęcin Górny, Czchów, Lewniowa, Rzezawa oraz Jadowniki.

Na koniec pozostaje podziękować niezawodnym sponsorom którymi byli m. in. Urząd Miejski w Brzesku, Cappucino.eu, Pagen, Nitus, Klub HDK „Krewniak” z Czchowa oraz KZPT Kalisz.

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2011 - 2015 ospjadowniki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.