Bliscy i przyjaciele pożegnali zasłużonego strażaka PDF Drukuj
sobota, 10 lutego 2018 17:39


W minioną środę 7 lutego odbyły się uroczystości pogrzebowe druha OSP Jadowniki - ś.p. Adama Ludkowskiego. Koncelebrowaną Mszę Świętą sprawowali wikariusze parafii w Jadownikach w asyście kapelana straży pożarnych powiatu brzeskiego - księdza Grzegorza Sroki, który wygłosił przejmujące kazanie.

W eucharystii uczestniczyły poczty sztandarowe OSP z Jadownik a ponadto przedstawiciele jednostek OSP z Brzeska, Jasienia, Maszkienic, Mokrzysk i Okocimia.  Nie zabrakło również naszych najmłodszych przedstawicieli z Dziecięcej i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

 

W przemówieniu pożegnalnym na cmentarzu Prezes OSP w Jadownikach druh Józef Mól wspomniał zasługi ś.p. Adama w jego 45 letniej działalności w naszych szeregach po czym przy dźwiękach strażackich syren ostatni pokłon oddały sztandary wyciskając łzy wielu osobom zgromadzonym na tej smutnej uroczystości.

Cześć Jego pamięci!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2011 - 2015 ospjadowniki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.